Rekvalifikační a vzdělávací centrum Praha 

Cvičitel Nordic Walkingu  Masér  Cvičitel lyžování 

  Instruktor Školního lyžování kvalifikace "C"

 

(garant programu - Mgr. Jiří Bartošík)
I. část programu s Akreditací MŠMT ČR - č.j.: 
 020 / 2017 - 50

 

Termíny a místa konání kurzu:

Pokud máte o kurz zájem, můžete se do něj ihned přihlásit, všechny potřebné informace Vám budou zaslány obratem prostřednictvím emailu nebo poštou.

Objednat kurz

ski_instruktor.jpg, 7 kB

Tento program je určen pro zájemce starší 18 let, s ukončeným SŠ vzděláním, s velmi dobrým zdravotním stavem a velmi dobrými lyžařskými dovednostmi.

 

Celkový rozsah kurzu je 100 vyučovacích hodin - první část v rozsahu 50 hodin je základním stupněm, jako kurz pro instruktory lyžování - licence "C".

 

Absolventi kurzu získají teoretické znalosti a praktické dovednosti na úrovni potřebné k vedení kvalitního a náročného lyžařského výcviku jak v rámci školního lyžování, tak ve Veřejných lyžařských školách, na Lyžařských výcvikových kurzech Základních a Středních škol. Osvojí si poznatky a postupy První pomoci v horách dle metodiky Českého Červeného Kříže a Horské Služby, získají přehled o právních aspektech činnosti Instruktora lyžování, naučí se uplatňovat pedagogické a psychologické principy při nácviku pohybových dovedností tělovýchovného charakteru..

Absolventi budou tímto programem připraveni k činnosti, v rámci školního lyžování nebo jako pracovníci veřejných lyžařských škol. Předností programu je absolvování odborné stáže mezi zkušenými kolegy s dlouholetou praxí v zavedené Veřejné lyžařské škole ve Ski Areálu Kubova Huť na Šumavě.

cena kvalifikačního kurzu: 5.700,- Kč

(studentům poskytujeme slevu 30% z ceny, )

V ceně jsou obsaženy:

- kvalitní učebnice lyžování od renomovaných autorů,

- psací potřeby a blok s mechanikou,

- výukové jízné na vlecích tří Ski areálů: Kubova Huť, Horní Vltavice a Ski areálu Mitterdorf v NSR

- vystavení osvědčení "Instruktor lyžování" a mezinárodního průkazu "Ski Instruktor "C"

Ubytování je zajišěno ve dvoj a třílůžkovém pokoji s vlastní toaletou a sprchovým koutem v objektu VLŠ, kde je možnost i vlastního vaření (společná kuchyňka).

Organizace vzdělávacího programu:

Hlavní část programu je organizována jako čtrnáctidenní stáž v lyžařské škole, jejíž součástí jsou praktické a teoretické semináře.

 

Co budete potřebovat:

- doklad o nejvyšším ukončeném vzdělání  (předpokládá se středoškolské)

- studijní materiály, které od nás obdržíte

- vlastní lyžařská výzbroj a výstroj na sjezd a běžky (na běžky lze po dohodě zajistit zapůjčení)

- vhodné oblečení a obuv, včetně domácích přezůvek (doporučujeme i plavky - možnost zajít si na bazén)

- hygienické potřeby a další vaše nezbytné osobní věci

- dobrou náladu a optimismus !!!

 

Termíny pro zahájení kurzu a nástup na praxi do lyžařské školy na Kubově Huti  lze případně individuelně domluvit, podle časových možností frekventanta.

Oficiální stránky lyžařské školy:   www.kubovahut.info

 

 

Úspěšní absolventi kurzu mohou najít profesní uplatnění v naší lyžařské škole Ski areálu Kubova Huť, formou dohody o provedené činnosti na dobu určitou. Ubytování zajistí lyžařská škola ve svém objektu.  Vždy však záleží na aktuálních potřebách a možnostech VLŠ. 

 

Literatura a pomůcky v ceně kurzu (ilustrační foto)

lyzar_pomucky.jpg, 10 kB

Termíny a místa konání kurzu:

Pokud máte o kurz zájem, můžete se do něj ihned přihlásit, všechny potřebné informace Vám budou zaslány obratem prostřednictvím emailu nebo poštou.

Objednat kurz