Rekvalifikační a vzdělávací centrum Praha 

Cvičitel Nordic Walkingu  Masér  Cvičitel lyžování 

Reference

Přidat příspěvek (viz níže) příspěvky jsou řazeny od nejnovějšího
Martin Háze25.9. 2015, 08:59

Děkuji moc za skvělé kurzy u pana Mgr. Bartošíka. Již 4. rokem masíruji na hotelu vojenské zotavovny pod Malým Šišákem ve Špindlerově Mlýně. Mezitím si jezdím dodělávat další kurzy k panu Bartošíkovi. Podle zkušeností se mně osvědčuje, že sportovní masáže potřebuje každý a to nejen sportovci. V této přetechnizované době potřebují účinnou masáž i lidé, kteří se vůbec nehýbou a jejich každodenní náplň je sezení u počítače (přetížení krční páteře viz. horní zkřížený syndrom). Naopak o relaxační masáže není až takový zájem (setkávám se s tím velmi zřídka). Každopádně doporučuji všem čtenářům referencí, těchto stránek a absolventům u pana Bartošíka, si udělat terapii spoušťových bodů, tím zaručeně zdokonalíte masérské hmaty (bodově posílíte prsty) a naučíte ošetřovat místa, která sportovní masáž neumí. Toto veškerá klientela velice ráda uvítá, protože spoušťové body má každý. Hlavně panu Bartošíkovi moc děkuji za profesionální přístup, od kterého jsem se dozvěděl velmi cenné informace, které uplatňuji ve svém zaměstnání v kontaktu s pozitivními a příjemnými lidmi.

Jana21.8. 2012, 21:15

Děkujeme panu Mgr. Bartošíkovi za skvělý kurz NW v Kubově Huti! Ačkoliv jsme na kurz odjížděly již s několikaměsíčními zkušenostmi z oblasti nordic walking, rekvalifikační kurz naprosto předčil naše očekávání! Krásné prostředí Šumavy, příjemné ubytování i studijní zázemí, navíc poznání zajímavých míst mimo značené trasy, kam se běžně turista nedostane... v kombinaci s naprosto profesionálním přístupem pana Mgr. Bartošíka, s jeho stále dobrou náladou, přátelským chováním, optimismem za každé situace.... nelze hodnotit jinak než na výbornou!!! Po týdnu na Šumavě jsme se vrátily domů nabyté zkušenostmi, znalostmi i dovednostmi, radami z praxe... prostě SUPER... Doporučujeme opravdu všem! Jana a Lucka

Jan Pavlíček5.6. 2012, 18:52

Jsem instruktor nordic walkingu v Trutnově a to díky rekvalifikaci u pana Bartošíka v roce 2009 . Dodnes vzpomínám na super víkendy a klienti , kteří u mně prošli lekcí, si to moc chválily a to je zásluha pana Bartošíka. Všem doporučuji toto rekvalifikační a vzdělávací centrum

Ivana Ch.27.11. 2011, 20:45

Vážení přátelé maséři, musím vám nahlásit, že Doornovka je asi fakt zázrak ještě doma jsem se napravovala a hlavně večer těsně před spaním, aby klouby zůstaly v novém postavení. Spala jsem po X letech bolesti huboce a tvrdě ani jsem se ráno nemohla probudit. Na bezvládné vynesení nohy do kroužení jsem použila gumu na cvičení zelené barvy je nejpevnější doporučuji k samoléčení. Následně ještě prodejchávat bolestivá místa. Napětí a nádech výdech. Teď sedím u počítače a nemám žádné bolesti! Ta učebnice je skvělá je tam mnoho dalších náprav například kolene a to je velmi časté u klientů, kterým doktor nabídne tak akorát opich a Brufen. Přátelé pošlete mi prosím také vaše poznatky o Doornovce. Máte.li někdo mail na naše další účastníky kurzu tak jim to eventuelně přepošlete. Díky hezký den Ivana Chrtková

Jana9.6. 2011, 14:48

Dobrý den,chci poděkovat panu Mgr.Bartošíkovi za důkladný výklad a trpělivost,za odbornou praxi a super prostředí, kde se cítíte jako doma:)Doporučuji všem,kteří chtějí absolvovat rekvalifikační maserský kurz.Jsem velice spokojená a proto se objednávám na další seminář:)))Zdravím všechny...

Jana

motojenny@seznam.cz

Jiří Mach24.5. 2011, 20:24

Dobrý den přátelé, já se moc omlouvám, že jsem nenapsal dříve, proto se hrozně stydím. Chtěl bych hrozně moc poděkovat za maserský kurz, který jsem absolovoval ve vašem školícím středisku. Kurz byl opravdu skvělý. Touto cestou ještě jednou děkuji. Každý kdo chce dělat maserský kurz, tak doporučuji Majdu a Jiřího Bartošíkovi. Ještě jednou děkuji. Jirka

Jiří Mach
jiri@vinomach.cz

Vojta K.9.3. 2011, 11:57

Dobrý den. V únoru jsem absolvoval masérský kurs v Praze u paní Bartošíkové a musím napsat, že kvalitou, profesionálním přístupem a komorním prostřením, ve kterém se kurs konal, to nemělo chybu. Stálo to za to a doporučuju všem z Prahy a okolí. A už teď se těším na další semináře. :-)

Lada K23.12. 2010, 06:46

Chtělá bych moc poděkovat panu Bartošíkovi a jeho ženě za skvělé školení. Lepšího učitele na masáže nikde nenajdete. Bylo to moc fajn. Já, co sem se naučila, zatím každý chválí a je to díky panu učiteli. :)

Kožlany masér team26.11. 2010, 20:28

Rád bych tímto chtěl za náš "tým" poděkovat Jiřímu Bartošíkovi za profionálně-lidský přístup po celou dobu našeho studia, který byl nejen pro mne, ale i pro ostatní členy týmu nejen přínosem, ale zároveň i relaxací v dnešní, tak hektické době. Za ostaní členy mohu konstatovat, že společně strávené 3 týdny byly z hlediska atmosféry relaxační dovolenou někde v Karibiku.
Za Kožlany masér tým děkuje

Karel

Věra Jakšová26.11. 2010, 10:46

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat panu PhDr. Ing. Miloši Neumannovi za
kurz reflexní terapie konaném 20.11. a 21.11. 2010. Jsem neskonale ráda, že jsem si v té poměrně široké nabídce vybrala právě Vás.

Ač se mi zprvu cena za kurz oproti ostatním kurzům zdála docela vysoká, tak teď
po kurzu musím uznat, že nebyla vůbec vysoká a to hned z několika velmi
podstatných důvodů.

1. Vzdělání lektora - dlouholeté zkušenosti, rozmanité vzdělání a neuvěřitelný
přehled pana PhDr.Ing.Miloše Neumanna mě zanechali naprosto bez dechu. Máte můj
nesmírný obdiv a děkuji Vám za vše, co jste mi předal.

2. Osobnost lektora - je z Vás cítit velká pokora a jemnost a to také bylo znát
na Vašem přístupu k nám, kdy jste nám vše velmi laskavým a srozumitelným
způsobem vysvětloval.

3. Profesionalita lektora - ač se vyskytlo pár rušivých jevů,
s elegancí a jemností sobě vlastní jste si s nimi hravě poradil a nenechal se
strhnout, čímž jste udržel vysokou úroveň kurzu po celou dobu.

4. Komorní skupinka - počet lidí ve skupince je naprosto nedocenitelný v tom, že

jste tak na nás mohl neustále dohlížet a měl perfektní přehled o tom, co a jak
se děje.

5. Koncepce kurzu - náplň kurzu byla naprosto skvěle postavena a
nakombinována. Skripta ve Vašem podání spolu s fotografiemi jsou taktéž
výborným materiálem.

6. Metodika - veškeré postupy měly logickou návaznost. Nedocházelo k žádným
prostojům či "hluchým" místům. Kurz byl veden adekvátním tempem a proložen
zajímavým poznatky a komentáři.

7. Místo konání - kurz se konal v krásných nových, útulných a čisťoučkých
prostorách, které působily velmi svěže. Obzvláště v tomto podzimním období mě
ono prostředí velmi dobíjelo.

Takže ještě jednou děkuji, velmi Vám fandím a moc se na Vás těším příští rok.

Bc. Věra Jakšová

Zoltán Cilling7.11. 2010, 11:16

Dobrý den, jmenuji se Zoltán Cilling a masíruji už přes rok v Berouně, základní masérský kurz u p. Bartošíka jsem absolvoval na jaře 2009. Když jsem začal podnikat v oboru maséra tak jsem narazil na tvrdou realitu- maséru hodně a poptávka klientů nízká. Půl roku mého podnikání směrovalo do mínusu občas se někdo u mne v provozovně ukázal, některý začali chodit pravidelně ale klientela se moc nerozrůstala, až po pul roce nastal zlom když policie sháněla maséra a pořádala výběrové řízení které jsem vyhrál a od té doby se mé podnikání otočilo jak se říká o 180 stůpňu k lepšímu.
Zásluhu má na tom pan Bartošík a to z toho důvodu že mne naučil masírovat stylem který je účinný a když někdo řekne že chce sportovní masáž tak jí dostane, když jsem navštívil pár mích kolegu v okolí tak místo sportovní to bude masáž spíš pro relaxaci. V dnešní době kdy má hodně lidí problémy se zády o relaxační masáže není až takový zájem aspoň z mého pohledu ne. Nestačí se jenom naučit masérské hmaty ale použít tu správnou intenzitu a když masér narazí na problém musí ho umět rozmasírovat.

Nadějná masařka :-)15.10. 2010, 07:50

Reference? Tak ty mohu dát jedině ty nejlepší!Letos jsem absolvovala 15denní masérský kurz pod vedením Mgr. Bartošíka ...nesmírně oceňuji jeho profi přístup, odborný výklad prokládaný zajímavými osobními zkušenostmi z praxe, kantorský odstup a zároveň přátelské chování, jeho smysl pro humor i pro disciplínu (byla vůbec nějaká?!:-) ... a k tomu příjemné a pohodlné ubytování, nádherné prostředí Šumavy, spoustu času pro sportovní a turistické vyžití, dostatek prostoru pro samostudium a sebevzdělávání, optimální místo pro navazování nových přátelství ve skupině lidí podobně smýšlejících..
Komplexně vše tedy hodnotím na (asi bezvýznamnou) jednušku s (ještě bezvýznamnější) hvězdičkou! A Jirkovi i celému jeho "realizačnímu týmu" přeji hodně štěstí, pedogogického i životního optimismu a spoustu spokojených frekventantů! :-)

Zajímá nás Vaše zkušenost s našimi službami:

(nepovinné)

Prosím napiště výsledek příkladu (Ochrana proti spamu)